Részvételi információk

A teljes költségre vonatkozóan, a regisztráció véglegesítése után, az egyes tételeket részletező számlát küld a Társulat titkársága.

Regisztrációs díj: 5000 Ft , PhD-hallgatóknak 2500 Ft, diákoknak, tanároknak ingyenes

Szálláslehetőségek ( 2016. augusztus 24.,25. és 26.)

Tisza Sport szálloda (árak Ft-ban, éjszakánként)

1személy         2személy        3személy         4személy

Zuhanyozós                6190                10690              13490              17000

Classic                        8990                13490              14690              –                BETELT !!!

Superior                      9990                14490              –                      –

SzTE Móra Ferenc Diákotthon

Háromágyas szobák, de egy-két fő számára is kiadó. Két háromágyas szoba között étkező helyiség található, a folyosón lévő konyhákban főzési lehetőség is van. A szobákhoz mosdófülke és hűtőszekrény tartozik. A zuhanyozók és a mellékhelyiségek a folyosón találhatók.

Felnőtteknek: 2000 Ft/fő/éj + ÁFA + IFA = 2860 Ft/fő/éj

Diákoknak: 1500 Ft/fő/éj + ÁFA + IFA = 2270 Ft/fő/éj

Korlátozott számban zuhanyozófülkés lakásaik is vannak. A lakásokban (kétszobásak, két-két ággyal) internet, tévé,felszerelt konyha hűtőgéppel van.

Felnőtteknek: 2500 Ft/fő/éj + ÁFA + IFA = 3450 Ft/fő/éj

Diákoknak: 2000 Ft/fő/éj + ÁFA + IFA = 2860 Ft/fő/éj

Étkezés az MTA SzBK-ban

ebéd (ára:   1500 Ft), vacsora (ára:   1300 Ft)          Tájékoztató árak!

Figyelem! Az igénybe venni kívánt szolgáltatásokról a regisztrációs oldalon megismételt táblázat kitöltésével tud nyilatkozni!

A Vándorgyűlésre történő regisztráció megkezdéséhez a rendszerbe be kell jelentkezni.

1. A bejelentkezési kérelem egy felhasználónév és egy valós e-mail cím megadásával lehetséges.

2. Ezt a fiókot a portál adminisztrátora jóváhagyása után lehet használni. A jóváhagyásról

e-mail érkezik a megadott e-mail címre.

2. Az megadott felhasználónévvel automatikusan létrejön egy fiók és a megadott e-mail címre

automatikusan kiküldésre kerül egy levél.

3. A levélben taláható egy egyszeri alkalomra szóló belépési link. Erre kattintva a rendszer beléptet,

de rögtön egy egyéni jelszó megadására kér.

4. Ez a lépés után a portál már használható a megadott azonosító és jelszó birtokában.

5. Bejelentkezés után a Főmenű JELENTKEZÉS menűpontjával tudja tudja elérni azt az oldalt,

amelyen akár fokozatosan feltölthet személyi adataival, megadhatja előadása/posztere címét és tartalmi kivonatát.

6. A Piszkozat mentése gomb megnyomásával rögzítheti az adatait ideiglenesen.

A Beküldés gombbal véglegesíthetőek az adatok (Eltűnik a Piszkozat mentése és a Beküldés gomb),

de továbbra is módosíthatóak a jelentkezés határidejéig a Mentés gombra kattintva.

REGISZTRÁCIÓS FOLYAMAT MEGKEZDÉSE:

Kattintson a jobb felső sarokban található "Felhasználó létrehozása" linkre.